نیکون دوربین ضد آب Coolpix W300 را معرفی کرد

 دوربین جدید Coolpix W300 مدل جدید دوربین Coolpix AW130 می باشد. البته در مدل جدید با کمی تغییرات روبرو هستیم. این دوربین تا عمق ۳۰ متری در برابر آب بسیار مقاوم است و در صورت سقوط از ارتفاع ۲٫۴ متری آسیبی نمی‌بیند.

دوربین جدید Coolpix W300 همچنین مقاوم در برابر گرد و غبار و سرما می باشد و تا دمای -۱۰ درجه سانتیگراد بسیار عالی کار می‌کند.
زوم اپتیکال ۵ برابر معادل ۲۴- ۱۲۰ میلی متر دوربین AW130 بدون تغییر در دوربین W300 نیز به کار رفته و کاربران W300 همانند کاربران AW130 از لنز ۱۶ مگاپیکسلی با حسگر ۱ / ۲٫۳ اینچی بهره می‌برند؛ با این تفاوت که این مدل قادر به ضبط فیلم با کیفیت ۴K با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه می باشد.
دوربین جدید Coolpix W300 نیز همانند دیگر دوربین‌های کمپانی بزرگ نیکون مجهز به سیستم ارتباطی SnapBridge می باشد که انتقال عکس بین دوربین و دیگر دستگاه‌های هوشمند را تسهیل می‌کند.

به لطف تجهیز Coolpix W300 به GPS، این دوربین می‌تواند مکان دقیق عکس‌ها یا فیلم‌هایی را که ثبت کرده‌اید به شما نمایش دهد، همچنین این دوربین قدرتمند دارای امکانات دیگری نظیر ارتفاع سنج و عمق سنج نیز می باشد.
دوربین جدید Coolpix AW300 نیکون از اواسط تیرماه در رنگ‌های نارنجی، زرد و مشکی و با قیمت حدود ۳۸۹٫۹۵ دلار در آمریکا عرضه می شود. قیمت عرضه این دوربین در استرالیا و انگلیس تاکنون اعلام نشده است.

نیکون دوربین ضد آب Coolpix W300 را معرفی کرد

معرفی دوربین نیکون D780
این مقاله را بخوانید